Tissedo

ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ «TISSEDO» – З КОХАННЯМ ДО ВАШОГО ІНТЕР'ЄРУ

Творча майстерня «TISSEDO» – це група майстрів, натхненна любов'ю до творчості, що створює унікальні дизайнерські меблі на основі креслень керівника та головного натхненника проекту.

Виготовлені вручну, дизайнерські меблі від «TISSEDO» завжди ідуть у ногу з останніми світовими тенденціями, привносячи в них частинку своєї душі та любові до своєї справи. Крім ексклюзивного дизайну меблів, продукція нашої майстерні відрізняється високою якістю європейського рівня, адже над нею працюють лише найкращі у своїй справі професіонали.

Від будинку до офісу, від квартири до бару – у нас Ви знайдете стильні авторські меблі для будь-якого простору, виконані в найпопулярніших стилях інтер'єру, а також завжди потрібні класичні варіанти.

ЗАВЖДИ НА СТОРОНІ КЛІЄНТА
Крім готових варіантів меблів, ми із задоволенням створюємо меблі, виконані в точній відповідності до ідей та побажань замовника. Зверніть увагу, що в даному випадку вказана в каталозі ціна виробу може змінюватися.
Наші меблі – стануть родзинкою Вашого інтер'єру!
Варіанти доставки
Перед відправкою зв'язуємося з вами та надсилаємо будь-яким зручним для вас перевізником (Нова пошта, Ін-Тайм, Нічний Експрес, Delivery, Gunsel).
Доставка здійснюється за рахунок покупця.
Варіанти оплати
Після підтвердження замовлення ви оплачуєте на картку або на розрахунковий рахунок 70% вартості виробу. Відсоток від суми, що залишився, оплачуєте при отриманні
Контактна адреса:
Українa, м. Одеса, вул. Дальницька, 25/4
Графік роботи
Пн - Сб с 09:00 - 18:00

Якщо у вас є питання і побажання? Наші менеджери оперативно вам допоможуть.

Всі товари виробника