LaForma Home

Про компанію
Доставка та оплата
Контакти виробника
Наша компанія є офіційним представником в Україні меблевих фабрик La Forma (Іспанія). Асортимент понад 4000 позицій зі стоком 100+ кожного артикулу. Доставка з Іспанії кожен 30 днів.
Наш асортимент налічує більше 3000 найменувать (меблі, світло, декор)
Варіанти доставки
Умови доставки:
Доставка, обраним Вами способом, здійснюється лише після дотримання умов оплати, зазначених вище.

Способи доставки:
 • Самовивіз
  Ви можете самостійно забрати оплачений товар із наших магазинів та складів. У цьому випадку збирання меблів здійснюється самостійно. Зібрати меблі LaForma самотужки досить просто. До кожного предмета меблів додається докладна схема складання та необхідний інструмент. Цілісність упаковки та сам придбаний товар слід перевіряти безпосередньо при отриманні, у присутності представника магазину чи складу. Якщо товар не було оглянуто під час отримання, претензії про пошкодження або наявність дефектів не приймаються.
  ВАЖЛИВО! Зберігайте упаковку протягом 14 днів.
 • Транспортними компаніями
  Доставка здійснюється в будь-яке місто України транспортними компаніями Нова пошта, Делівері за тарифами перевізника. Можлива доставка на склад перевізника чи адресна доставка покупцю. Доставку сплачує покупець. Перед відправкою ми завжди перевіряємо товар на відсутність дефектів і повноту комплектації.
Кількість місць, зазначених у декларації, цілісність упаковки та сам придбаний товар, слід перевіряти безпосередньо при отриманні у присутності співробітника служби доставки. Товар страхується на повну вартість, щоб у разі пошкоджень повернули повну вартість товару. У разі пошкоджень необхідно скласти акт-прийом передачі у присутності представника служби доставки.

Якщо товар не було оглянуто під час отримання, претензії про пошкодження або наявність дефектів не приймаються. Компанія LaForma Home не несе відповідальності за роботу транспортної компанії.

ВАЖЛИВО! Зберігайте упаковку протягом 14 днів.
Варіанти оплати
Умови оплати:
При оплаті товару, що купується з наявності, необхідно сплатити 100% його вартості перед відправкою замовнику. При покупці товару на замовлення необхідно внести мінімальну передоплату у розмірі 50% від його вартості. 50%, що залишилися, ви повинні будете внести безпосередньо перед оформленням доставки.

Способи оплати:
 • Банківський переказ
  Оплата за безготівковим розрахунком, яким можуть скористатися як юридичні, і фізичні особи. Після оформлення замовлення наш менеджер надішле Вам рахунок-фактуру на e-mail або вручить особисто, якщо Ви відвідаєте наш магазин. Фізичні особи можуть оплатити замовлення у будь-якому банку (більшість банків беруть комісію), юридичні особи можуть оплатити замовлення зі свого розрахункового рахунку. Замовлення вважається прийнятим лише після надходження грошей на наш р/с.
 • На картку Приватбанку
  Оплата шляхом переказу з картки або внесення через термінал суми замовлення на нашу картку ПриватБанку.
 • Готівковий розрахунок
  Оплата готівковим розрахунком у нашому магазині
Контактна адреса:
Шоу руми:
 • Харків, вул. Бакуліна б.33;
 • Київ, вул. Глибочицька б.40
Графік роботи
 • Харків: пн-сб с 10:00-19:00, нд (с 10:00-18:00)
 • Київ: пн-сб 10:00-19:00, нд-вихідний
Якщо у вас є питання і побажання? Наші менеджери оперативно вам допоможуть.

Всі товари виробника