Cubito

Майстерня з виробництва меблів та декору

з аварійних дерев

Ми даруємо друге життя приреченому на знищення дереву. CUBITO підтримує засади екологічно чистого, сталого життя шляхом створення сучасних мінімалістичних меблів, архітектурних та інтер’єрних елементів, вироблених із повалених дерев, пнів та відновленої деревини.

Кожен готовий виріб має свою історію, незалежно від того, зроблений він з дерева яке зруйноване блискавкою, лісовою пожежею, повінню або просто природним плином часу.

Предмети виготовляються вручну згідно наших стандартів якості з великою увагою до кожної тріщини, сколів та пошкоджень які нанесені лісними шкідниками або зовнішніми чинниками. Майстер особливо дбайливо підкреслює та виділяє всі природні вади матеріалу, перетворюючи його у справді унікальне творіння.

"Ми захоплюємося всім, що є у світі природи. Кожне дерево органічно демонструє красу та характер, які притаманні його віку та породі, тому ми буквально святкуємо всі їх тріщини та зморшки. Це метафорична фраза, яка показує готовність прийняти та вшанувати цих старих сторожових та дати їм нове життя"

Матвійчук Тарас
Засновник майстерні Cubito
Варіанти доставки
  • Доставка безкоштовна: Нова Пошта, адресна або у відділення
Варіанти оплати
  • LiqPay за посиланням або NovaPay
Контактна адреса:

Українa, м. Гнідин, Київська область

Графік роботи
ПН-ПТ: 08:00-19:00
СБ-НД: за домовленістю

Якщо у вас є питання і побажання - пишіть нам. Наші менеджери оперативно вам допоможуть.

Всі товари виробника