Cras

Cтоли обідні, кавові столики

Cras – це майбутнє, це – вічність.

Для нас завтра - це завжди виклик стати ще кращими, ніж сьогодні. Це майбутнє кожного дня.

Ми йдемо в ногу з часом та з тенденціями моди. Cras – твій естетичний вибір.


Маючи власне виробництво в Україні, ми маємо змогу контролювати якість кожної деталі виробів на всіх етапах виробництва, починаючи з порізки матеріалу, закінчуючи пакуванням та відправкою.

На данному етапі розвитку нашої компанії ми спеціалізуємось на виробництві великих обідніх столів та компактних кавових столиків.

Незабаром плануємо запуск у продаж стильних мініималістичних світильників та розширення асортименту столиків


Сучасний мінімалістичний дизайн гармонійно поєднує стиль і практичність в одному виробі.

Наші меблі виготовлені з сучасних якісних матеріалів, міцних і одночасно витончених, які дуже гармонійно поєднуються в одному виробі - метал, керамограніт, скло, мдф, алюміній.


Візьмемо керамограніт – сучасний матеріал стільниці стійкий до пошкоджень, зносу та високих температур, зручний у догляді. За цих характеристик поверхня приємна на дотик і максимально наближена до природного вигляду натурального мармуру.

Порошкове фарбування алюмінію в будь-який колір дозволяє підібрати саме той відтінок, який гармонійно доповнить інтер'єр вашого будинку. При цьому поверхня виробу покрита полімерним покриттям - надійним і перевіреним у щоденному використанні.


Гра форм і розмірів ідеально впише кожен виріб у ваш унікальний інтер'єр: овальна, трикутна, квадратна, обтічна прямокутна форма обіграна таким чином, що меблі виглядають дуже стильно, сучасно та естетично.


Наша меблі викликають звичку до зручного стилю.

Варіанти доставки
  • Доставка Новою Поштою
Варіанти оплати
  • Передплата
Контактна адреса:

м. Київ, вул. Будіндустрії, 7

Графік роботи
ПН-ПТ: 09:00-18:00

Якщо у вас є питання і побажання - пишіть нам. Наші менеджери оперативно вам допоможуть.

Всі товари виробника